Co będzie modne wiosną 2017 roku? Kolory i trendy

Moda wiosna 2017

Co będzie modne wiosną 2017 roku? To pytanie zadajemy sobie jeszcze kiedy za oknami leży śnieg. Do wiosny pozostały ponad trzy miesiące, ale już dziś warto wiedzieć jakie będą modne kolory, a jakie trendy w codziennych stylizacjach. Zimowe wyprzedaże wystartowały zaraz po świętach. Na półkach sklepów pojawiły się nowe wiosenne kolekcje. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę żeby zrobić dobre wrażenie, wybierając świeżą i wiosenną odzież razem z dodatkami.

Stonowane kolory

Tego sezonu typowo wiosenne jaskrawe kolory nie będą zbyt popularne. Pomarańczowy, żółty czy zielony nie są tegorocznymi hitami. W ten trend wpisuje się nowa kolekcja marki Reserved. W tym roku królują odcienie szarości, czarne wykończenia, białe klasyki oraz mocno stonowany czerwony czy niebieski. Nowości są już dostępne w butikach oraz w sklepie online.
➡️ Nowa kolekcja Reserved

Co będzie modne wiosną 2017 roku?
Co będzie modne wiosną 2017 roku?

Kwiaty

Brak jaskrawych i barwnych kolorów mają kompensować kwiatowe dodatki. Wiosenna kolekcja Top Secret jest na to doskonałym przykładem. Klasyczne i eleganckie kolekcje wraz z minimalistycznymi dodatkami wiosennych kwiatów z pewnością sprawdzą się w tym sezonie. Razem tworzą doskonałe wiosenne stylizacje.
➡️ Nowa kolekcja Top Secret

Elegancka asymetria

Brzmi jak oksymoron? Nie tej wiosny. MOHITO doskonale łączy asymetrię z eleganckimi ubraniami, nawet na formalne wyjścia. Przycięte pod kątem bluzki, sukienki czy narzuty. Wszystko można wykończyć asymetrycznie, jednocześnie nie tracąc eleganckiego charakteru odzieży. Doskonałe podkreślenie luźniejszego i świeżego charakteru wiosennych stylizacji.
➡️ Nowa kolekcja MOHITO

Jeśli zastanawiałeś się co będzie modne wiosną 2017 roku. Jakie są kolory i trendy w nowych kolekcjach, mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci podjąć właściwą decyzję. Niech wiosna 2017 należy do Ciebie!