Curvy Supermodel, czyli Top Model dla puszystych

Curvy Supermodel

Curvy Supermodel to program typu reality show dla modelek plus size. Po ogromnym sukcesie Top Model na TVN-ie, telewizja Polsat postanowiła wyprodukować nieco inną wersję programu, tym razem dla kobiet o większych krągłościach, które w standardowym show tego typu nie miałyby szans przejść castingu.

Puszyste modelki Plus Size
Puszyste modelki Plus Size

Kobiety o rubensowskich kształtach dotychczas nie miały możliwości wystąpienia w telewizji. Telewizja TVN zajmowała się produkcją programu, w którym wybierano najlepsze modelki, ale tylko te „chude”. Telewizja Polsat zdecydowała, że brakuje miejsca w przestrzeni publicznej dla modelek plus size i tak jak m.in. w Niemczech, również w Polsce będziemy mieli własną edycję Curvy Supermodel.

Odpowiedzialność za realizację show dla puszystych modelek będzie firma Rochstar. Dzięki niej puszyste kobiety marzące o karierze w branży modelingu będą miały okazję się wykazać.

Jury będzie się składać z czterech osób. Będą wybierać najbardziej perspektywiczne, młode kobiety, które mają szansę osiągnąć sukces. Wymagania są następujące wiek od 18 do 28 lat, rozmiar 42 bądź większy i co najmniej 170 cm wzrostu. Jak dotąd, jedyną potwierdzoną osobą, która zajmie się ocenianiem kandydatek jest Elżbieta Romanowska.

Slogan promujący nowy program brzmi: Udowodnij, że piękno nie ma rozmiaru.

Pończochy samonośne Plus Size Bella - Adrian
Pończochy samonośne Plus Size Bella – Adrian