Jeansy damskie z dziurami 2019

Jeansy damskie z dziurami 2019

Popularny. Niezastąpiony. Ponadczasowy. Jeans to materiał, który sprawdzi się idealnie w każdej sytuacji. W tym roku jesteśmy świadkami, jak światem jeansu, w szczególny sposób zawładnęły jeansy z dziurami. Nie chodzi nam jedynie o sezon wiosna-lato, ale również jesień-zima. Obecnie w sieciówkach, butikach czy innych sklepach, można wybierać spośród najróżniejszych fasonów. Każda z Pań z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jeansy damskie z dziurami

Co jest takiego wyjątkowego w jeansach z dziurami? Być może to, że są one wyjątkowe. Wielu z was zada sobie pewnie pytanie dlaczego. Otóż jeansy z dziurami możemy zrobić własnoręcznie, w domu. Możemy pociąć je w dowolnym miejscu, jakie sobie wybierzemy. To sprawi, że nadamy im indywidualny charakter, a my będziemy się czuły w nich wyjątkowo, ponieważ nikt nie będzie miał takiego modelu spodni jak my. Tak naprawdę nie potrzebujemy do tego krawcowej. Sama zapewne wpadniesz na ciekawy pomysł, a jeśli chodzi o zdolności manualne – z pewnością sobie poradzisz. Trzymamy za Ciebie mocno kciuki!

Dziury w spodniach – zrób je sama!

Dla tych Pań, które jednak obawiają się wykonania takich jeansów damskich samodzielnie, załączamy krótką instrukcję. Tak więc czego będziemy potrzebować?

  • pumeksu,
  • markera
  • oraz dobrych nożyczek

Teraz pojawia się kluczowe pytanie: jak zrobić owe dziury w spodniach? Najpierw ułóż swoje spodnie na płaskiej powierzchni, a następnie za pomocą markera zaznacz miejsce, w którym chciałabyś wykonać nacięcie. Pamiętaj, aby nie rysować linii od jednego do drugiego szwu! Nie zapominaj, że dziury możesz wykonać zarówno w pionie, poziomie, jak i na ukos. Ważne jest, abyś nie wycinała dziur w taki sposób, że prowadzisz nożyczki po zarysowanej już linii, tylko po łuku. Co więcej, jeżeli chcesz nadać swoim jeansom niepowtarzalny wygląd, możesz postrzępić dziury za pomocą pumeksu. Jak go użyć? Wystarczy, że potrzesz nim krawędzie zrobionych przez siebie dziur. Dodatkowo ten przyrząd pomoże Ci wykonać przetarcia, np. na udach.

Jeansy damskie z dziurami

Warto mieć na uwadze, że taki rodzaj spodni to wciąż jeansy damskie, które tak naprawdę idealnie sprawdzą się w każdej stylizacji, tej sportowej, jak i tej nieco elegantszej. Można je nosić np. ze skórzaną ramoneską o rockowym stylu, jak również z elegancką marynarką. Niektóre panie łączą je nawet z bluzkami wykonanymi z koronki. To, z czym połączymy nasze jeansy, zależy od nas samych. Musimy się zastanowić, co chcemy osiągnąć naszą stylizacją. Spodnie mają podkreślić luz w sportowym, casualowym wyglądzie czy może dodać odrobinę swobody w elegancką stylizację?

Jakie inne spodnie modne w 2019 roku?

Wiadomo, że spodnie z dziurami nie wyjdą z mody tak szybko. Z nimi mamy o tyle dobrą sytuację, że możemy je wykonać samodzielnie. Z innymi modelami już tego nie zrobimy. Przyjmuje się, że tego roku modne będą klasyczne i szerokie spodnie zwane oldschoolowe. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim bardzo różną długością. Niektóre z modeli są zbyt krótkie, ponieważ odsłaniają nam kostki, inne zbyt długie – zasłaniają nam obuwie. Innym modnym fasonem spodni są szwedy, które polecane są w szczególności wysokim kobietom ze względu na proste nogawki na całej długości spodni. Oczywiście nie należy zapominać o dzwonach, które w tym sezonie należy nosić do butów na wysokim obcasie. Pierwszy raz dzwony nosiliśmy w latach 70. To klasyczny przykład potwierdzający tezę na to, że moda wraca. Oczywiście warto się nią bawić i tworzyć własne modele. Nikt nie powiedział, że w klasycznych spodniach o prostych nogawkach nie można zrobić dziur. Wszystko zależy od nas i od naszych pomysłów.